Oplossingen

Professionele team events

Town halls, all-hands en kwartaalupdates met de discipline van een broadcast — op het platform dat u al gebruikt. Wij sturen een producer in die de run-of-show draait, de slides bedient en de techniek strak houdt, zodat uw sprekers zich op de boodschap richten en niet op de knoppen.

Neem contact op
Professionele productie van een team event

Interne events verdienen dezelfde lat als een externe launch

De meeste interne events zien eruit als een slecht belichte videocall. Een spreker tuurt in een laptopcamera, iemand worstelt met het delen van het juiste scherm, een video stottert, en het moment dat de hele organisatie samenbrengt voelt amateuristisch. De boodschap is sterk, maar de uitvoering ondermijnt hem — en dat merken duizenden collega’s meteen.

Broadcastdiscipline lost dat op. Met een vaste run-of-show, een show clock en een producer aan de regie verloopt uw town hall als een uitzending: schone overgangen tussen sprekers, slides die op cue verschijnen, vooraf geproduceerde video die naadloos inrolt. Geen dode momenten, geen "kun je me horen?", geen gefrommel met scherm delen.

Wij draaien dit op het platform dat u al kent — Microsoft Teams, Zoom of Google Meet — en bouwen er broadcastkwaliteit omheen. Wilt u uw remote collega’s echt in de zaal voelen, dan combineren we het met een audience wall. En groeit uw event de mogelijkheden van Teams voorbij, dan tillen we het naar een eigen streamingplatform.

Producer aan de regie van een town hall in de Stream My Event-studio

De voordelen van onze aanpak

  • Platform-onafhankelijk

    We werken op Microsoft Teams, Zoom of Google Meet — uw collega’s blijven in de tool die ze al kennen, zonder nieuwe app of account.

  • Producer-geleide run-of-show

    Een vaste producer draait de show clock en het draaiboek, houdt het tempo strak en zorgt dat elke spreker op het juiste moment in beeld komt.

  • Slides en video-inrollers

    Wij bedienen uw presentatie en rollen vooraf geproduceerde video naadloos in — uw sprekers hoeven nooit een scherm te delen of een bestand te zoeken.

  • Op locatie óf volledig remote

    We komen met een complete productieset naar uw kantoor, of draaien de hele show vanuit onze regie — net wat past bij uw event.

  • Hybride-klaar

    Een zaalpubliek en duizenden remote kijkers tegelijk, met geluid, beeld en interactie die voor beide groepen klopt.

Opties en mogelijkheden

📼 Broadcast-kwaliteit opname

Een schone, gemonteerde opname van uw event voor het archief of voor collega’s in andere tijdzones.

🔀 Multi-presenter switching

Vloeiende overgangen tussen meerdere sprekers, met lower-thirds en graphics die hun naam en rol tonen.

🙋 Q&A en polls

Vragen, stemmingen en reacties vooraf ingericht en live gemodereerd, zodat interactie soepel verloopt.

🎥 Productiepakket op locatie

Camera’s, belichting, geluid en regie op uw kantoor — een volledige pop-up studio voor de dag zelf.

🎛️ Volledig remote regie

Geen team op locatie nodig: wij draaien de complete show vanuit onze control room en sturen elke spreker aan.

🔁 Herbruikbaar draaiboek

Een vaste template en run-book voor terugkerende edities, zodat elke volgende town hall sneller en strakker staat.

Een town hall die klinkt als uw boodschap?

Vertel ons over uw volgende team event — het platform, het aantal sprekers en uw publiek — dan zetten we samen een draaiboek op dat als een uitzending loopt.

Neem contact op